Reparestim?Hair TD

Reparestim?Hair TD

Produkt:

5 fiolek o pojemności 5 ml

Wskazania:

  • XL Hair? to roztwór do stosowania miejscowego z niezwykle skutecznymi synergicznymi wyciągami naturalnymi, które zwalczają wypadanie włosów. Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Niektóre z nich mogą mieć wpływ na fazę cyklu włosowego, zmieniając jego wzrost.
  • XL Hair? jest środkiem do regeneracji włosów, który rewitalizuje i wzmacnia włókno włosa dzięki dostarczaniu większej ilości składników odżywczych niezbędnych w procesie wzrostu włosa i stymulowaniu działania czynników wzrostu włosa.
  • XL Hair? jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, jako środek zapobiegawczy lub podtrzymujący przy nadmiernym wypadaniu włosów.

Program aplikacji:

Całkowicie kompatybilne z ExcellDerm Pro?, elektroporacją, elektroforezą, jontoforezą, ultrasonoforezą lub innymi technikami zwiększającymi biodostępność produktu.

Częstotliwość:

Jedna aplikacja co 1-2 tygodnie (8 sesji).

Zalecana liczba sesji:

powtarzać program 1-2 razy w roku

Codzienna pielęgnacja:

Aby wzmocnić rezultaty, zaleca się uzupełniające stosowanie produktu XL Hair?Daily Care 1-2 razy dziennie, 3 razy w tygodniu przez około 3-4 miesiące aby pokryć fazę spoczynku i wypadania włosa. Ma to na celu wzmocnienie fazy wzrostu włosa.